Twórcy Alien: Isolation zaczynają pracę nad taktycznym FPS-em

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Creative Assembly
Creative Assembly

Creative Assembly odpowiedzialne za świetnie przyjęte przez krytyków Alien: Isolation, przymierza się do nowego projektu. Studio rozpoczyna prace nad nową grą, która tym razem będzie taktyczną strzelanką z perspektywy pierwszej osoby.

Wiemy, że nadchodząca gra studia z pewnością będzie oparta na silniku Unreal Engine 4. Umiejętność pracy w tym środowisku jest bowiem jednym z głównych wymogów podczas rekrutacji nowych pracowników. Nowa produkcja na pewno będzie multiplatformowa, choć w tej chwili nie wiemy czy pojawi się na PC.

Większość mocy przerobowej ma stanowić ekipa odpowiedzialna za gry konsolowe, więc początkowo nowy tytuł może pojawić się wyłącznie na konsolach.

Ciekawe co tym razem nam zaserwuje nam ekipa z Creative Assembly. Myślicie, że będzie to kolejna gra w uniwersum Obcego, czy może coś nowego?

Źródło: https://gearnuke.com/alien-isolation-developers-working-fps-title/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów