Twórca soundtracku z trailera The Last of Us 2 w Polsce

Krótka trasa koncertowa Shawn’a Jamesa

Dawid Zaleski | @Dawidci | | Przeczytasz w 2 min.
Shawn James w Polsce

The Last of Us było świetną grą, której nieposiadający PlayStation 3 na pewno mogli pozazdrościć. Nic więc dziwnego, że czekano na jakiekolwiek informacje na temat kontynuacji. Na PlayStation Experience 2016 nareszcie pokazano zwiastun z wyczekiwanej kontynuacji przygód Joela oraz Ellie od studia Naughty Dog. 

The Last of Us 2 – zwiastun

Trailer prezentuje  Ellie śpiewającą i grającą na gitarze. Autorem tej muzyki jest Shawn James. Zainteresowanie twórców The Last of Us 2 jego utworem i umieszczenie go w materiale promującym taki hit,  otworzyło przed nim wiele ścieżek. Owocem jego rosnącej popularności jest jego przyjazd Polski, by zagrać parogodzinne koncerty w trzech miastach – w Katowicach, Warszawie i Wrocławiu. Więcej informacji możecie znaleźć poniżej, a jeszcze niżej umieszczę utwór wykupiony przez Naughty Dog i przystosowany pod grę, tyle, że w oryginale.

W Polsce Shawn pojawi się na 3 koncertach:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów