Twórcy Days Gone pracują nad nową grą AAA

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Days Gone
Days Gone

Okazuje się, że studio Sony Bend nie pracuje wyłącznie nad zbliżającym się Days Gone. Ekipa tworząca aktualnie nowy tytuł ekskluzywny dla PlayStation 4, znajduje się w trakcie prac nad inną grą AAA. Warto podkreślić, że również ma być to nowe IP.

Informacje te zostały zdradzone przez twórców w ich ogłoszeniu o pracę. Sony Bend Studio poszukuje osoby na stanowisko starszego artysty koncepcyjnego. Oczywiście na ten moment nie mamy żadnych szczegółów dotyczących nowego tytułu, nad którym pracują twórcy Days Gone.

Możliwe, że więcej informacji na temat tej produkcji uzyskamy dopiero po premierze Days Gone, która zaplanowana jest na 22 lutego 2019 roku. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i trzymać kciuki za Sony Bend Studio, aby zarówno Days Gone, jak i nowa, tajemnicza na ten moment produkcja, były grami godnymi uwagi.

Days Gone – fragment rozgrywki z targów E3 2018

Źródło: https://www.videogamer.com/news/sony-bend-is-staffing-up-for-a-new-aaa-project

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów