Tutaj obejrzysz prezentację gry Battlefield V!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Battlefield V
Battlefield V

Już dziś wieczorem DICE odkryje przed nami karty. O godzinie 21 rozpocznie się prezentacja gry Battlefield V, na której szwedzkie studio na pewno przedstawi pierwsze informacje na temat swojej najnowszej produkcji. Nie zabraknie też pierwszego zwiastuna, a kto wie, może deweloperzy przygotowali też dla nas jakiś fragment rozgrywki.

Kilka dni temu do sieci trafił fragment z materiału, który najprawdopodobniej ujrzymy dziś wieczorem. Wspomniany urywek był źródłem spekulacji na temat umiejscowienia  akcji. Niemal wszyscy internauci są zgodni i przekonani, że Battlefield V rozgrywać się będzie w czasach II Wojny Światowej. Informacje te nie zostały w jakikolwiek sposób potwierdzone, ale wydaje się niemal pewne, że Battlefield V zabierze nas właśnie do wspomnianych wyżej czasów.

Oficjalne potwierdzenie oraz pierwsze szczegóły dotyczące najnowszej produkcji DICE już dziś wieczorem. Twórcy rozwieją wszelkie wątpliwości i utną spekulacje. Zarezerwujcie więc sobie trochę czasu, siadajcie przed komputerami lub telewizorami i oglądajcie z nami prezentację gry Battlefield V!

Battlefield V – relacja z prezentacji gry

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów