Battlefield V przeniesie nas na front II wojny światowej?

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Battlefield V
Battlefield V

wStudio DICE podgrzewa atmosferę. Już w środę ma odbyć się prezentacja najnowszej odsłony serii Battlefield. Natomiast dziś do sieci trafił krótki materiał. Najprawdopodobniej jest to fragment zwiastuna, który firma Electronic Arts zaprezentuje nam na nadchodzącym wydarzeniu. Prezentacja Battlefield V  rozpocznie się już 23 maja o godzinie 21.

Na udostępnionym materiale widzimy fragment rozgrywki, pochodzący najpewniej z trybu wieloosobowego. Przed naszymi oczami ukazuje się postać żołnierza. I właśnie w tym miejscu zaczynają się wszelkie spekulacje, a niektórzy są już wręcz przekonani, że akcja Battlefield V umiejscowiona zostanie w czasach II Wojny Światowej. Trudno nie zgodzić się z ową teorią, bowiem widoczny na materiale wojak, rzeczywiście mocno przywołuje na myśl żołnierzy,  którzy walczyli w owym okresie.

Zapewne wielu fanów tego okresu historycznego będzie wniebowziętych. Należy też pamiętać, że niektórzy fani serii liczyli, że po Battlefield 1, twórcy zdecydują się na powrót do czasów współczesnych. DICE bez wątpienia podgrzało atmosferę i wszyscy z niecierpliwością czekamy na oficjalną prezentacje Battlefield V.

Battlefield V – materiał zapowiadający prezentację gry

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów