Tumbler będzie podstawą kolejnego DLC do gry Batman: Arkham Knight

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
PHOTOGRAPHS TO BE USED SOLELY FOR ADVERTISING, PROMOTION, PUBLICITY OR REVIEWS OF THIS SPECIFIC MOTION PICTURE AND TO REMAIN THE PROPERTY OF THE STUDIO. NOT FOR SALE OR REDISTRIBUTION. ALL RIGHTS RESERVED.

Dzisiaj debiutuje dodatek do gry Batman: Arkham Knight, w którego zawartości znajdują się klasyczne stroje oraz batmobil z filmu Tima Burtona z 1989 roku. Z tej okazji Warner Bros postanowiło wpuścić do sieci zwiastun promujący to wydarzenie, ale nie tylko. Pod koniec materiału uchylono rąbka tajemnicy, co będzie zawartością kolejnego dodatku. 

Kolejne DLC będzie zawierało pojazd znany z kolejnych filmowych adaptacji przygód Batman, reżyserowanych przez Christophera Nolana. Tumbler, to nie byle co, w filmie dysponował potężną siłą rażenia, jak karabiny maszynowe, wyrzutnia rakiet, czy hak do lądowania. Czy pojazd w grze będzie wierny wersji filmowej? Czas pokaże.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów