Batman: Arkham Knight wciąż zawodzi na PC. Gracze mogą ponownie zwracać grę do sklepu

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Nieudany port PC gry Batman: Arkham Knight, był przez ostatnie miesiące obiektem wytężonej pracy twórców z RockSteady Studios. W ubiegłym tygodniu gra ponownie trafiła na półki sklepowe, jednak szybko okazało się, że wciąż boryka się z poważnymi problemami z optymalizacją. Warner Bros ponownie obiecuje, że błędy zostaną poprawione, ale też daje też możliwość zwrotu gry do pierwszego grudnia.

Przypomnijmy, że Batman: Arkham Knight zadebiutował pod koniec czerwca w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Wersje konsolowe zostały przygotowane bardzo starannie, a gra była bardzo ciepło przyjęta przez krytykę. Niestety wersja na komputery osobiste od początku borykała się z poważnymi problemami technicznymi. Edycja na PC po kilku tygodniach od premiery, została wycofana ze sprzedaży, a gracze dostali możliwość zwrotu zakupionych kopii.

Miesiące wytężonej pracy nic nie dały, gracze dostali powtórkę z rozrywki.

 

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów