Tryb sieciowy Call of Duty: Modern Warfare nie ma sobie równych w tej generacji

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Popularność Call of Duty: Modern Warfare nie słabnie. Nowa odsłona kultowej serii bije kolejne rekordy w trybie multiplayer. Żadna odsłona cyklu w tej generacji nie przyciągła tak dużej ilości graczy na serwery. Modern Warfare pobiło rekordy pod względem liczby godzin rozgrywki, liczby godzin rozgrywki na pojedynczego gracza i średniej liczby graczy dziennie, przez co stało się najczęściej ogrywanym trybem multiplayer Call of Duty w ciągu pierwszych 50 dni od premiery, od sześciu lat.

Liczy wykręcone przez Call of duty: Modern Warfare od 25 października są niesamowite:

  • Ponad milard dolarów przychodów
  • 500 milionów godzin rozgrywki wieloosobowej
  • 300 milionów rozegranych meczów

Call of duty: Modern Warfare to dość przełomowa odsłona, wnosząca wiele nowości. Dodano obsługę crosssplay i cross-progression, a także usunięto Przepustkę Sezonową, co oznacza dostarczanie nowej popremierowej zawartości bezpłatnie dla wszystkich graczy na wszystkich platformach.

Byron Beede, wiceprezes wykonawczy i dyrektor generalny Call of Duty, Activision, jest zachwycony sukcesem gry:

Dynamika Modern Warfare była niesamowita od pierwszego dnia. Gracze świetnie się bawią i nadal angażują w rozgrywkę wieloosobową, która stoi na najwyższym poziomie od lat. Widzimy także nowe rekordy w serii dla tej generacji konsoli w godzinach gry, godzinach gry na pojedynczego gracza i średniej liczbie graczy dziennie. Wspaniale jest widzieć reakcje fanów na ciężką pracę naszych zespołów programistycznych, kierowanych przez Infinity Ward. Gracze bawią się świetnie, a my wciąż dostarczamy nowych treści.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów