Troll And I debiutuje na konsoli Nintendo Switch – zwiastun premierowy

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Troll And I to trzecioosobowa gra przygodowa. Akcja produkcji rozgrywa się w Skandynawii, tuż po zakończeniu drugiej wojny światowej, a jej głównymi bohaterami są młodzieniec o imieniu Otto oraz Troll. Między tą dwójką nawiązuje się silna przyjaźń, która sprawia, że wspólnie pokonują wszelkie przeciwności losu i eliminują wrogów. Co ważne obie postacie są grywalne, a każda z nich posiadała inny wachlarz umiejętności. Kluczem do sukcesu dwójki jest współpraca.

Gra debiutowała jakiś czas temu w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Wcześniej wydane wersje otrzymały tragiczne oceny od recenzentów głównie przez liczne niedociągnięcia techniczne i bugi. Wczoraj gra debiutowała na kolejnym sprzęcie Nintendo Switch i miejmy nadzieje, że deweloperzy wyeliminowali błędy.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun premierowy produkcji.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów