Troll and I debiutuje dzisiaj na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One

Europejska premiera 24 marca.

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Gra przygodowa Troll and I ma dzisiaj swoją światową premierę na PC, PlayStation 4 i Xbox One. W Europie gra będzie dostępna od 24 marca także w edycji pudełkowej. Z okazji premiery twórcy ze Spiral House oraz wydawca Maximum Games, opublikowali premierowy zwiastun.

Troll and I określane jest jako epicka opowieść o przyjaźni. Akcja produkcji rozgrywa się w Skandynawii, tuż po zakończeniu drugiej wojny światowej, a jej głównymi bohaterami są młodzieniec o imieniu Otto oraz Troll. Między tą dwójką nawiązuje się silna przyjaźń, która sprawia, że wspólnie pokonują wszelkie przeciwności, które miałby ich rozłączyć. Obie postacie będą grywalne, zarówno trybie dla jednego gracza jak i w trybie współpracy. Bohaterowie będę posiadali różne umiejętności, tak więc kluczowym elementem rozgrywki może się okazać rozsądne przełączenie się między postaciami.

Warto dodać, że Troll and I będzie wydawany w epizodach. Gra zadebiutuje wiosną również na konsoli Nintendo Switch.

Zwiastun premierowy Troll and I

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów