Transistor dostępny za darmo w Epic Games Store

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Transistor
Transistor

Epic Games nie przestaje raczyć swoich użytkowników darmowymi tytułami. Kolejną grą, którą pobierzecie bez dodatkowych opłat ze sklepu twórców Fortnite jest Transistor!

Produkcja studia Supergiant Games opowiada historię rudowłosej bohaterki, która przemierza futurystyczne miasto i podąża śladem poprzednich właścicieli tytułowego oręża.

Tytuł wyróżnia się wymagającym pomyślunku i taktycznego podejścia systemem walki, a także ciekawą i miłą dla oka oprawą wizualną.

Transistor dostępny będzie za darmo do 2 maja. Wówczas do oferty trafi World of Goo, które będzie czekać na graczy przez kolejne dwa tygodnie.

Firma Epic Games nieustannie stara się przyciągnąć do siebie nowych użytkowników. Warto wspomnieć, że do biblioteki sklepu twórców Fortnite trafiły darmowe gry Ubisoftu.

W przyszłości pojawią się w nim również produkcje studia Quantic Dream, czyli Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze, a także Detroit: Become Human.

 

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów