Total War: Troy darmowym ekskluzywem Epic Games Store

Total War Troy
Total War Troy

Total War: Troy to kolejna odsłona znanej i cenionej serii Total War. Produkcja była zapowiedziana jakiś czas temu, ale nie znaliśmy konkretnych szczegółów. Dzisiaj dowiedzieliśmy się kilku ciekawych rzeczy wraz z opublikowaniem zwiastuna gry. Pierwsza to wspomniana data premiery – Total War: Troy ukaże się na rynku 13 sierpnia na platformie Epic Games Store i będzie dostępne tylko na tej platformie przez rok od premiery.

Najważniejszą informacją jest jednak to, że przez pierwszą dobę od premiery, Total War: Troy będzie dostępne zupełnie za darmo.

Twórcy tłumaczą się tą kontrowersyjną decyzją tym, że chcą rozszerzyć bazę fanów i otworzyć się na kolejne platformy, choć dziwić może to, że przez rok ich najnowsza produkcja będzie dostępna tylko na jednej. Być może Creative Assembly, znane z wypuszczania wielu płatnych rozszerzeń do swoich produkcji, zaserwuje nam w podstawowej wersji Total War: Troy jedynie wycinek gry. Miejmy jednak nadzieję, że tak się nie stanie – ostatnia część serii, czyli Three Kingdoms, której recenzję przeczytacie tutaj, była bardzo grywalna i zawierała wiele contentu.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie jeszcze ekskluzywne produkcje znajdą się na Epic Games Store, odsyłamy do naszego ostatniego artykułu.

Total War: Troy zwiastun