Tom Clancy’s The Division 2 zostanie zaprezentowane podczas targów E3 2018

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Tom Clancy's The Division 2
Tom Clancy's The Division 2

Ubisoft poinformował za pośrednictwem Twittera, że The Division 2 powstaje i zostanie zaprezentowane na tegorocznych targach E3. To w zasadzie wszystko co wiemy na tę chwilę. Francuski wydawca i producent dał jedynie znać, czego możemy się spodziewać w czerwcu.

Gra Tom Clancy’s The Division zadebiutowała w marcu 2016 roku na PC i konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł okazał się bardzo wciągającą i grywalną produkcją i pomimo dwóch lat od premiery, wciąż ma olbrzymią bazę aktywnych użytkowników. W ostatnim czasie znacznie się ona powiększyła za sprawa nieudanego Destiny 2. Wielu graczy niezadowolonych sequelem strzelanki od Bungie, po kilku tygodniach od jej premiery spojrzało w stronę produkcji Ubisoftu. Wydanie The Division 2 wydaje się więc świetnym posunięciem, zwłaszcza z ekonomicznego punktu widzenia.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów