Titanfall 2 może mieć zaskakująco długą kampanię

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Titanfall 2

Joel Emslie, dyrektor artystyczny projektu Titanfall 2, stara się zdradzić jak najwięcej informacji o najnowszej produkcji studia Respawn, ale jednocześnie stroni od szczegółów. Podczas odbywających się w Kolonii targów Gamescom, w rozmowie z serwisem Dualshockers, zdradził, że rozmiar kampanii w Titanfall 2, może wielu pozytywnie zaskoczyć.

Twórcy zaprojektowali ponoć wiele różnorodnych i egzotycznych lokacji, które sprawią, że gra na pewno szybko się nie znudzi. Nad trybem dla jednego gracza w Titanfall 2 pracuje osobna ekipa niż nad trybem wieloosobowym, choć oczywiście oba składy dzielą się ze sobą pomysłami. Świadczyć to poniekąd, że kampania nie jest traktowana marginalnie i również gracze stroniący od sieciowych potyczek powinni dla niej sięgnąć po Titanfall 2.

Gra zadebiutuje 28 października w edycji na PC i konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów