Titanfall 2 z limitem klatek na PC i bez możliwości potyczek międzyplatformowych

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Titanfall 2

Beta testy Titanfall 2 ominęły graczy PC-towych, dlatego nie ma się co dziwić, że dręczy ich więcej pytań odnośnie najnowszej produkcji Respawn, niż graczy konsolowych. Podczas sesji Q&A zorganizowanej na forum gry, twórcy odpowiadali na nurtujące graczy pytania. Z odpowiedzi mogliśmy się dowiedzieć kilku istotnych informacji.

Płynność animacji Titanfall 2 zostanie zablokowana na 144 klatkach na sekundę. Twórcy nie zamierzają w przyszłość znieść limitu, ani też go zwiększyć gdyż obecny stan jest optymalny dla sprawnego działania ich produkcji. Wczesne testy z większą niż obecnie zakładaną ilością FPS-ów, nie dawały obiecujących wyników.

Titanfall 2 nie będzie też wspierał konfrontacji międzyplatformowych, tak więc potyczki między graczami preferującymi rozgrywkę na rożnych sprzętach nie będą możliwe. Idea ta jednak bardzo się podoba twórcom i niewykluczone że taka możliwość zostanie w przyszłości dodana.

Titanfall 2 zadebiutuje 28 października w edycji na PC i konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów