THQ Nordic zapowiedziało globalną strategię Knights of Honor II: Sovereign

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Knights Of Honor Ii Sovereign
Knights Of Honor Ii Sovereign

THQ Nordic zapowiedziało pierwszą w swoim bogatym portfolio grę strategiczną. Za Knights of Honor II: Sovereign odpowiada bułgarskie studio Black Sea Games, a premiery tego tytułu możemy się spodziewać w 2020 roku.

Produkcja będzie należeć do gatunku grand strategy i przejmiemy w niej pełną kontrolę nad jednym z królestw w średniowiecznej Europie. Knights of Honor II: Sovereign pozwoli nam zarządzać dosłownie wszystkimi aspektami naszego państwa, będziemy więc dbać o nasz dwór, określać przeznaczenie prostego ludu, ingerować w sferę religii, handlu i wojskowości. Przyjdzie nam stoczyć wiele walk w czasie rzeczywistym, czy to w obronie naszych ziemi, czy też podbijając cudze tereny. Twórcy zapewniają, że nie zabraknie także trybu wieloosobowego, ale nie znamy jeszcze jego szczegółów.

Poniżej prezentujemy pierwszy zwiastun Knights of Honor II: Sovereign.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów