This Is the Police 2 zadebiutuje już w sierpniu

Emergency?

| | Przeczytasz w 1 minutę
This Is The Police 2
This Is The Police 2

Białoruskie Weappy Studio wraz z wydawcą, firmą THQ Nordic, poinformowało o zbliżającej się premierze ich najnowszej gry. This Is the Police 2 pojawi się na PC już 2 sierpnia. Posiadacze konsol muszą uzbroić się w cierpliwość, gdyż na:  PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One gra ukaże się dopiero jesienią.

This Is The Police 2

This Is the Police 2 to sequel ciepło przyjętej produkcji z 2016 roku. Tym razem nie wcielimy się w podstarzałego szefa posterunku we Freeburgu, a trafimy do małej mieściny o nazwie Sharpwood, gdzie funkcje szeryfa przejmuje młodziutka Lilly Reed. Zmiana protagonisty ma spory wpływ nie tylko na samą fabułę, ale również na rozgrywkę, która w This Is the Police 2 ma być znacznie bardziej dynamiczna. Podobnie jak pierwsza część, produkcja ma łączyć w sobie elementy gry przygodowej i strategicznej polegającej na zarządzaniu posterunkiem. Podczas misji będziemy mogli jednak wziąć sprawy w swoje ręce i wypróbować nowy, turowy system walki.

This Is the Police – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów