This Is the Police dotarło na urządzenia mobilne

| | Przeczytasz w 1 minutę

This Is the Police zadebiutowało na PC w 2016 roku. Od tamtej pory doczekaliśmy się już portu na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Twórcy, Weappy Studio, zdecydowali się poszerzyć grono odbiorców o użytkowników urządzeń mobilnych. This Is the Police jest już dostępne zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Przypomnijmy, że gra doczekała się kontynuacji. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy trailer przygotowany z okazji premiery mobilnej wersji. Zachęcam również do zapoznania się  naszymi recenzjami obydwu (This Is the PoliceThis Is the Police 2)

This Is the Police – trailer

This Is the Police to gra strategiczna, w której wcielamy się w postać komendanta. Nasz bohater w ciągu 180 dni ma przejść na wymuszoną przez burmistrza emeryturę. Postanawia w tym czasie zdobyć pół miliona dolarów. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest współpraca z mafią i poddanie się korupcji, ale czy jest to konieczne?

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów