The Technomancer z kolejnym zwiastunem

Redakcja | | Przeczytasz w 1 minutę

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry The Technomancer. Nowy trailer prezentuje towarzyszy, z którymi będzie można wspólnie przemierzać Czerwoną Planetę. Każdy z nich ma nie tylko osobistą, bogatą historię, ale też unikalny styl walki i umiejętności, które przydadzą się podczas przygody. Każdy ma również swoje cele i motywacje. Towarzysze mogą poprosić gracza o pomoc, co zaowocuje szeregiem misji pobocznych do wykonania, a także polepszeniem relacji z głównym bohaterem. Działanie w niezgodzie z opiniami kompanów może doprowadzić do opuszczenia przez nich drużyny, ale przyjaźnie i dobre stosunki mogą skończyć się nawet romansem.

The Technomancer to gra RPG w klimacie science-fiction osadzona na Marsie. Gracz jest początkującym technomantą o imieniu Zachariah, reprezentującym jedną z korporacji walczących o najcenniejszą rzecz na czerwonej planecie – wodę. Technomanci są nadzwyczajnymi wojownikami, wykorzystującymi destrukcyjne właściwości elektryki poprzez swoje implanty. Przygoda zabiera gracza na podróż przez planetę Mars, gdzie każda decyzja niesie ze sobą konsekwencje.

The Technomancer pojawi się 28 czerwca na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Grę można zamawiać m.in. na cdp.pl.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów