The Technomancer zadebiutuje w czerwcu. Zobacz nowy zwiastun

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

The Technomancer to RPG akcji wyprodukowane przez francuskie studio Spiders. Twórcy ogłosili dzisiaj, że gra zadebiutuje 21 czerwca na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Technomancer startuje więc tuż przed sezonem ogórkowym i chyba jest to idealny okres dla tej produkcji. W sieci pojawił się także jen nowy zwiastun gry, który niewątpliwie zachęca do zapoznania się z nią w przyszłości.

The Technomancer jest utrzymane w cyberpunkowej stylistyce. Akcja gry przeniesie nas na Marsa, gdzie nowoczesna technologia koreluje z magią. Na czerwonej plancie trawa nieustanna walka o najcenniejszy surowiec – wodę. W grze wcielmy się w Zachariasza, który jest początkującym Technomancerem, wojownikiem wykorzystującym potężne moce elektryczne przekazywane za pośrednictwem swoich implantów. Bohater stanie przed niebywale trudnym zadaniem, ocalenia planety.

Źródło: PlayStation Blog

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów