The Surge 2 zadebiutuje we wrześniu na PC i konsolach

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
The Surge 2
The Surge 2

Firma Focus Home Interactive nie zamierza uczestniczyć w tegorocznych targach E3, tak więc nie musiała zwlekać z ogłoszeniem daty premiery jednego z najważniejszych tytułów w swoim portfolio wydawniczym. Otóż The Surge 2 od niemieckiego studia Deck13, zadebiutuje 24 września na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Gra została ujawniona w zeszłym roku, ale od tamtej pory ani wydawca, ani też deweloper nie raczyli graczy nowymi informacjami czy materiałami z rozgrywki. Te z pewnością będą smakowitym kąskiem w zbliżającym się sezonie ogórkowym.

Recenzja The Surge

The Surge 2 to kontynuacja ciepło przyjętej produkcji soulslike z 2017 roku. Jeśli twórcy wyciągnęli odpowiednie wnioski z uwag miłośników gatunku, to produkcja może się okazać czarnym koniem drugiej połowy tego roku.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów