The Riftbreaker już dostępny na PC i konsolach

The Riftbreaker

Oczekiwany polski hit pod tytułem The Riftbreaker trafił dziś do sprzedaży. Warto mieć tę produkcję na radarze!

The Riftbreaker to wyczekiwany przez wielu graczy tytuł, łączący w sobie elementy RPG akcji, przetrwania oraz budowania bazy. Produkcję już dziś możecie sprawdzić na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Najnowsze dzieło Exor Studios od razu trafiło do usługi Xbox Game Pass, więc jeśli posiadacie abonament Microsoftu, to nie zwlekajcie i od razu pobierajcie tę produkcję.

Jak opisują grę twórcy:

Wciel się w rolę kapitan Ashley S. Nowak, tytułowej Riftbreaker, przed którą daleka podróż w jedną stronę, na odległą planetę, gdzieś na krańcu Drogi Mlecznej. Celem Pani Kapitan jest zbudowanie bazy, która umożliwi jej powrót na Ziemię, a tym, którzy przyjdą po niej, dalszą kolonizację planety. Ashley w jej misji pomoże „Mr. Riggs” czyli jedyny w swoim rodzaju kombinezon specjalnego zastosowania. Ten, zdawałoby się, kawałek stali przepleciony rozmaitymi kablami potrafi wytrzymać najgorsze warunki. Dodatkowo, na wyposażeniu ma wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do budowy bazy, wydobywania surowców, zbierania próbek i oczywiście – walki. Mecha-kombinezon naszej bohaterki ma jeszcze jedną ważną zaletę, mianowicie potrafi  przedzierać się przez szczeliny czasoprzestrzenne, które prowadzą do najodleglejszych miejsc we wszechświecie.

Sprawdź też: Graliśmy w The Riftbreaker, czyli polski miks RTS-a i gry akcji

Exor Studios udostępniło dziś w sieci premierowy zwiastun, który znajdziecie poniżej. Materiał pokazuje mnogie zalety gry. The Riftbreaker w przyszłym roku pojawi się również na konsolach poprzedniej generacji, czyli PlayStation 4 i Xbox One.

The Riftbreaker – zwiastun premierowy