The Outer Worlds od studia Obsidian Entertainment ze zwiastunem premierowym

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
The Outer Worlds

The Outer Worlds, najnowszy tytuł od studia Obsidian Entertainment, twórców m.in. Pillars of Eternity i Fallout: New Vegas otrzymał przed momentem efektowny zwiastun premierowy. Produkcja na PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, 25 października. W późniejszym terminie The Outer Worlds trafi również na konsolę Nintendo Switch.

The Outer Worlds to nowa gra RPG dla pojedynczego gracza. Bohater budzi się z hibernacyjnego snu na statku kolonizacyjnym. Ten zagubił się w drodze na swoje miejsce przeznaczenia na skraju galaktyki, a my znaleźliśmy się w samym środku spisku, który zagraża zniszczeniem kolonii Halcyon. Podczas odkrywania najdalszych zakątków kosmosu napotkamy różne, walczące o władzę frakcje, a przebieg wydarzeń będzie zależny od podejmowanych przez nas decyzji.

Materiał przepełniony kosmiczną akcją zobaczycie poniżej.

The Outer Worlds – Zwiastun premierowy:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów