The Outer Worlds zadebiutuje w marcu na Nintendo Switch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
The Outer Worlds
The Outer Worlds

Firmy Obsidian Entertainment, Virtuos Games i Private Division, ogłosiły dzisiaj, że zeszłoroczny hit The Outer Worlds, zadebiutuje niebawem na konsoli Nintendo Switch. Premiera została ustalona na 6 marca 2020 roku.

The Outer Worlds zadebiutowało pierwotnie w październiku zeszłego roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra spotkała się z ciepłym przejęciem strony graczy i dziennikarzy co zaowocowało wieloma prestiżowymi nagrodami i niezłym wynikiem sprzedaży.

The Outer Worlds to pierwszoosobowa gra RPG w retrofuturystycznych klimatach. W grze możemy dowolnie kształtować historię oraz zostać czarnym charakterem lub bohaterem Arkadii.

Gra na Nintendo Switch będzie kosztować około 260 zł zarówno w wersji pudełkowej zawierającej kod oraz w wersji cyfrowej w Nintendo eShop.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów