The Making of Monster Hunter: World – pojawił się pierwszy materiał dotyczący powstawania gry

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Capcom udostępniło dzisiaj pierwszy materiał z serii The Making Of Monster Hunter: World, skupiającej się na wielu etapach powstawania produkcji.

Na dobry początek Ryozo Tsujimoto (producent), Kaname Fujioka (dyrektor wykonawczy i artystyczny) oraz Yuya Tokuda (reżyser gry) w odcinku zatytułowanym Concept, opowiadają o samym początku projektu –  wizji prawdziwie next-genowej odsłony serii, wyglądzie prototypu i zespołach odpowiedzialnych za różne aspekty gry. Kolejne epizody będą pojawiać się co tydzień i przedstawią m.in. sesje motion capture oraz studia dźwiękowe, wykorzystane do produkcji odgłosów potworów i pozostałych elementów znajdujących się w grze.

Monster Hunter: World zadebiutuje na PS4 i XONE już w ten piątek, 26 stycznia. Premiera na PC zaplanowana jest na jesień tego roku.

The Making Of Monster Hunter: World – Concept:

Źródło: https://gematsu.com/2018/01/making-monster-hunter-world-episode-concept

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów