The Making Of Monster Hunter: World – pojawił się drugi dziennik deweloperski

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Capcom udostępniło dzisiaj drugi materiał z serii The Making Of Monster Hunter: World, przedstawiającej różne etapy powstawania produkcji.

W dzisiejszym odcinku zatytułowanym Design do Ryozo Tsujimoto (producenta), Kaname Fujioki (dyrektora wykonawczego i artystycznego) i Yuya Tokudy (reżysera gry) dołączył Hideki Hosoi (odpowiedzialny za dźwięk) oraz Kojiro Ogiwara (odpowiedzialny za design broni). Tym razem twórcy opowiadają o ogromnym przywiązaniu nawet do najdrobniejszych z detali oraz ukazują m.in. sesję motion capture czy nagrywanie trzepotu skrzydeł Rathalosa za pomocą parasolek.

Monster Hunter: World 26 stycznia zadebiutowało na PS4 i XONE i nie dość, że rozbiło bank (5 milionów sprzedanych sztuk w trzy dni), to jeszcze okazało się wyśmienitą grą. Średnia ocen produkcji w serwisie opencritic wynosi 91/100.

The Making of Monster Hunter: World – Część druga – Design:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów