Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

OGÓLNE

The Lord of the Rings: Gollum zadebiutuje na konsolach nowej generacji

The Lord Of The Rings Gollum
The Lord Of The Rings Gollum

Twórcy The Lord of the Rings: Gollum poinformowali, że najnowsza produkcja osadzona w uniwersum Władcy Pierścieni zadebiutuje na konsolach nowej generacji, czyli Xbox Series X oraz PlayStation 5.

Tytuł ma trafić w ręce graczy w 2021 roku. Deweloperzy ze studia Deadelic Entertainment, w wywiadzie dla magazynu Edge, podzielili się nowymi informacji na temat swojej gry.

Historia skupi się na postaci Golluma i przedstawi nieznane dotychczas fakty z jego życia. Twórcy podkreślają także, że wygląd tytułowego bohatera będzie różnił się od kreacji Andy’ego Serkisa, czyli aktora wcielającego się w Smeagola w filmowych adaptacjach dzieł Tolkiena.

Gollum

Andy Serkis jako Gollum.

„Najpierw chcemy przedstawić Golluma jako osobę, którą był, zanim Pierścień zaczął wywierać na niego wpływ. Chcemy pokazać różne emocje. Potrzebowaliśmy bohatera, którego od razu można polubić. Musicie mi jednak uwierzyć, że w niektórych momentach jest naprawdę przerażający” – stwierdził starszy producent gry, czyli Kai Fiebig.

Dwoista natura Golluma ma być motywem przewodnim gry. Podczas rozgrywki podejmiemy kilka wyborów i sami zdecydujemy, która z nich przejmie władzę nad postacią.

Warto wspomnieć, że pierwotnie The Lord of the Rings: Gollum zapowiedziano w marcu 2019 roku.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement