The Legend of Zelda zadebiutuje dopiero w 2017 roku, ale również na Nintendo NX

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Gracze czekający na nową Zelde nie mają łatwego życia. Jeden z flagowych tytułów na konsole Nintendo miał zadebiutować już w 2015 roku, jednak w listopadzie zeszłego roku przesunięto datę premiery The Legend of Zelda na rok 2016. Nic jednak z tego.  Japończycy zdecydowali się na kolejne przesunięcie debiutu kultowego tytułu. Tym razem gra ma trafić na rynek w 2017 roku, ale co ciekawe, również w edycji na konsolę Nintendo NX.

Nie wiadomo jednak czy tytuł zadebiutuje jednocześnie na obecnej i przyszłej platformie od Nintendo. Choć wydaje się to najbardziej racjonalnym powodem przełożenia premiery The Legend of Zelda na przyszły rok, prócz oczywiście potrzeby dopieszczenia projektu.

Nowe przygody Zeldy będą jedynym grywalnym tytułem na tegorocznych targach E3 na konsolę Nintendo Wii U. Wersja na sprzęt nowej generacji nie będzie prezentowana.

Źródło: http://www.videogamer.com/

Dyskusja

Komentarzy ( 2 )

  1. NintendoMaster pisze:

    Kur… ile można czekać. W końcu się okaże, że premiery na Wii U się nie doczekam;(

  2. CEO pisze:

    Może być;) A NX pewnie będzie kosztować

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów