The Legend of Zelda: Breath of the Wild nie będzie gotowa na premierę Nintendo Switch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Jak donoszą różne źródła, The Legend of Zelda: Breath of the Wild raczej nie zadebiutuje w marcu wraz z konsolą Nintendo Switch. Gra do lat jest najbardziej wyczekiwaną produkcją z kuźni Nintendo i z pewnością znacznie poprawiłaby sprzedaż debiutującej na rynku platformy.

Emily Rogers (@ArcadeGirl64) oraz Eurogamer twierdzą, że twórcy potrzebują jeszcze 4-6 miesięcy na przetestowanie gry, tak wiec tytuł może ukazać się dopiero w drugiej połowie 2017 roku.

Nintendo nigdy nie obiecywało, że nowa Zelada zadebiutuje w okolicach premiery nowej konsoli Nintendo, jednak padały deklaracje, że gra ukaże się w pierwszej połowie 2017 roku. Pojawienie się produkcji pod koniec pierwszego kwartału, byłoby jednak z finansowego punktu widzenia, bardzo korzystne dla Japończyków.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild będzie dostępne na konsoli Nintendo Switch oraz Nintendo Wii U.

Źródło: https://www.videogamer.com

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów