Pierwsze recenzje i zwiastun premierowy Immortals: Fenyx Rising

Immortals Fenyx Rising e1599774118284

Firma Ubisoft podzieliła się premierowym zwiastunem swojej nowej marki, Immortals: Fenyx Rising. Dawne Gods & Monsters to tytuł mocno czerpiący z dorobku hitu na konsole Nintendo, The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Jako tytułowa Fenyx, będziemy musieli znaleźć swoją drogę do zostania herosem, uratowania i pogodzenia bogów, a także pokonania złowieszczego Tyfona.

W serwisie Metacritic można już znaleźć pierwsze recenzje tego tytułu. Nie licząc jednego skrajnego przypadku, zagraniczni recenzenci przyjęli ciepło produkcję od twórców Assassin’s Creed Odyssey. Choć gra nie aspiruje do miana takiego hitu, jak Zelda, którą się inspiruje, ze słów krytyków wyłania się naprawdę pozytywny obraz. Wśród pochwał przewija się przede wszystkim humor, kreatywność autorów i przyjemny styl rozgrywki, w którym wymieszano akcję i rozwiązywanie zagadek środowiskowych.

Immortals: Fenyx Rising zadebiutuje już 3 grudnia na konsolach bieżącej i nowej generacji, a także na PC. Pozostaje trzymać kciuki, by oceny recenzentów były zgodne z opinią graczy.