The Division 2 – pozwoli przejść całą grę w pojedynkę

The Division 2
The Division 2

Aby zmotywować graczy w The Division 2 twórcy pracują głównie większą zawartością endgame, taką jak nowe 8-osobowe rajdy. Ponadto pojawia się dodatkowe specjalizacje i nowy system klanów. Ale co z graczami solowymi?

Jeśli preferujesz rozgrywkę solo na pewno spodoba Ci się informacja ujawniona przez Massive Entertainment. Produkcję The Division 2 będzie można przejść od początku do końca samemu – bez współpracy z innymi graczami.

Dyrektor kreatywny Chadi El-Zibaoui wyjaśnia, że kampania jak i różne czynności będą dostępne dla pojedynczego gracza:

„Możesz zagrać w grę całkowicie solo. Oczywiście będzie kilka działań, takich jak rajdy ośmioosobowe, które będą wyzwaniem dla grupy przyjaciół. Ale mamy bardzo rozbudowaną kampanię, głęboką historię i wiele tajemnic, więc jeśli jesteś pojedynczym graczem, będziesz mieć wiele do odkrycia. Od pierwszego dnia do gry dodamy różnego rodzaju treści, nie tylko dla hardcorowych fanów, ale także dla singleplayerowych graczy”.

Tom Clancy’s The Division 2 zmierza na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Data premiery została wyznaczona na 15 marca 2019 roku.

Filmowy zwiastun The Division 2