The Division 2 – mapa będzie większa o 20% w porównaniu z Nowym Yorkiem

Tom Clancy's The Division 2
Tom Clancy's The Division 2

The Division 2 ma przed sobą jeszcze parę miesięcy, zanim zanurzymy się w Waszyngtonie. Podczas Ubiday 2018 w Japonii dowiedzieliśmy się jak duża będzie mapa i nie tylko.

Waszyngton będzie większy o 20% w porównaniu do Nowego Yorku, a całe miasto będzie podzielone wg sekcji, które nałożyły studia pracujące przy najnowszej odsłonie przygód agentów Division.

Miasto zostało podzielone na przedmieścia, parki, miejsca związane z rządem, miejsca historyczne, dzielnice przemysłowe i mieszkalne. Każdy z regionów ma przypisany do siebie kolor, który możecie zobaczyć na poniższej mapie.

The Division 2 Pełna Mapa

Ukazanie pełnej mapy tak wcześnie to dobre posunięcie, ale nadal nie wiemy, gdzie znajdzie się Strefa Mroku. Podobno nowe informacje na jej temat mamy poznać w grudniu tego roku podczas streamu State of the Game.

Miesiąc wcześniej, w listopadzie powinniśmy poznać frakcje, z którymi przyjdzie nam walczyć podczas przemierzania Waszyngtonu solo lub z drużyną.

Division 2 Osiedle

Jedną z najważniejszych informacji jest obecność Aarona Keenera w drugiej części, choć obecnie nie wiemy jaką rolę będzie pełnił. Być może dowiemy się o nim czegoś więcej w porównaniu z pierwszą częścią.

W jednym z dostępnych miejsc możemy mieć do czynienia z przedstawicielami każdej frakcji z osobna. Będzie to coś na wzór dodania dodatkowego miejsca w The Division, gdzie możemy walczyć z Czyścicielami, LMB i Rikersami jednocześnie.

Beta testy powinny się zacząć na początku przyszłego roku, prawdopodobnie w styczniu, więc 2 miesiące przed wydaniem The Division 2.


Źródło: https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/9o23hm/julian_gerighty_talks_td2_on_ubiday_2018/