The Bard’s Tale IV: Barrows Deep ukaże się na PC w pudełkowej edycji

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
The Bard's Tale Iv Barrows Deep
The Bard's Tale Iv Barrows Deep

Gra The Bard’s Tale IV: Barrows Deep, będąca kontynuacją kultowej serii, która swój początek miała jeszcze w latach 80-tych ubiegłego wieku, zadebiutuje 18 września na PC. Firma Techland poinformowała dzisiaj, że produkcja studia inXile będzie dostępna na  komputerach  zarówno w formacie cyfrowym jak i fizycznym. Wersja pudełkowa zostanie wzbogacona o dodatkową zawartość cyfrową: Ognisty róg, Topór Kaela, Koło kodów i Retro podręcznik.

The Bard’s Tale IV: Barrows Deep to gra RPG stanowiąca powrót do korzeni serii. Rozgrywka ukazana jest ujęciu pierwszoosobowym i można ją scharakteryzować jako typowy dungeon-crawler z turowymi walkami.  Gra ma się spodobać zarówno fanom cyklu, jaki i graczom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z RPG. The Bard’s Tale IV będzie dostępna w zlokalizowanej wersji z polskimi napisami.

Zwiastun The Bard’s Tale IV: Barrows Deep

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów