Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Testy Dreams zostały przedłużone. Poznamy w końcu datę premiery?

Dreams Ps4
Dreams Ps4

Media Molecule pracowało nad Dreams wiele lat, ale w końcu doczekaliśmy się najnowszej produkcji studia przynajmniej w formie zamkniętych beta testów.

Początkowo testy miały zakończyć się wczoraj, ale gracze mogą spędzić jeszcze jeden dzień z produkcją. Beta zakończy się dzisiaj, a 20 lutego usłyszymy nowe informacje na temat gry.

Być może w końcu poznamy wówczas datę wydania ekskluzywnej produkcji dla PlayStation 4. To pierwsze co przychodzi na myśl, choć bez potwierdzenia ze strony twórców, to tylko domysły.

Gracze z całego świata nie mieli łatwo, bo w początkowych fazach testów były one objęte NDA, choć wielu z nich mimo wszystko udostępniało stworzone przez siebie poziomy, przedmioty lub gry.

Media Molecule świetnie się spisało w kwestii interakcji z zainteresowanymi, ponieważ było wiele streamów. Podczas nich pracownicy studia pokazywali co można zrobić w ich nadchodzącej produkcji.

Macie jeszcze kilka godzin na grę, a studio na pewno weźmie sobie do serca wszystkie błędy, które zgłosicie. Każda ze zmian powinna się pojawić w gotowej grze, a tylko podczas testów zgłoszonych zostało ponad 15 tysięcy uwag, więc studio ma co sprawdzać.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement