Testy Dreams zostały przedłużone. Poznamy w końcu datę premiery?

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Dreams Ps4
Dreams Ps4

Media Molecule pracowało nad Dreams wiele lat, ale w końcu doczekaliśmy się najnowszej produkcji studia przynajmniej w formie zamkniętych beta testów.

Początkowo testy miały zakończyć się wczoraj, ale gracze mogą spędzić jeszcze jeden dzień z produkcją. Beta zakończy się dzisiaj, a 20 lutego usłyszymy nowe informacje na temat gry.

Być może w końcu poznamy wówczas datę wydania ekskluzywnej produkcji dla PlayStation 4. To pierwsze co przychodzi na myśl, choć bez potwierdzenia ze strony twórców, to tylko domysły.

Gracze z całego świata nie mieli łatwo, bo w początkowych fazach testów były one objęte NDA, choć wielu z nich mimo wszystko udostępniało stworzone przez siebie poziomy, przedmioty lub gry.

Media Molecule świetnie się spisało w kwestii interakcji z zainteresowanymi, ponieważ było wiele streamów. Podczas nich pracownicy studia pokazywali co można zrobić w ich nadchodzącej produkcji.

Macie jeszcze kilka godzin na grę, a studio na pewno weźmie sobie do serca wszystkie błędy, które zgłosicie. Każda ze zmian powinna się pojawić w gotowej grze, a tylko podczas testów zgłoszonych zostało ponad 15 tysięcy uwag, więc studio ma co sprawdzać.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/02/04/dreams-beta-extended-and-update-coming-at-the-end-of-february/#/slide/1

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów