Terminator: Resistance w akcji na nowym zwiastunie

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Terminator: Resistance, najnowsza produkcja od rodzimego studia Teyon zadebiutuje na konsoli PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych już 15 listopada. O tytule ciągle wyjąkowo mało się mówi, więc twórcy postanowili przypomnieć o swojej produkcji zupełnie nowym zwiastunem. Na materiale możemy zerknąć na kilka starć z terminatorami, jak i pozostałymi robotami Skynetu czyhającymi na ocalałych.

Terminator: Resistance będzie pierwszoosobową strzelanką, w której twórcy opowiedzą oryginalną historię opartą na uniwersum z kultowych filmów Terminator i Terminator 2: Dzień Sądu. Jej akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym Los Angeles, 31 lat po Dniu Sądu i przybliża losy ruchu oporu prowadzącego wojnę z maszynami. Głównym bohaterem zostanie Jacob Rivers z Zachodniej Dywizji, który ze zwykłego szeregowca, stanie się wrogiem numer jeden potężnego Skynetu.

Terminator: Resistance – Najnowszy zwiastun:

Terminator: Resistance – Opening gameplay:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów