Terminator: Resistance – sprawdźcie długi materiał z EGX 2019

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Podczas EGX 2019 rodzime studio Teyon, twórcy m.in. Rambo: The Game zaprezentowali prawie 30 minut materiału ze swojej najnowszej produkcji, Terminator: Resistance, która już 15 listopada zadebiutuje na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gameplay, choć obszerny, niestety w żaden sposób nie napawa optymizmem i wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny otrzymamy tytuł, który nie będzie w stanie nam zbyt wiele zaoferować.

Terminator: Resistance będzie pierwszoosobową strzelanką, w której twórcy opowiedzą oryginalną historię opartą na uniwersum z kultowych filmów Terminator i Terminator 2: Dzień Sądu. Jej akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym Los Angeles, 31 lat po Dniu Sądu i przybliża losy ruchu oporu prowadzącego wojnę z maszynami. Głównym bohaterem zostanie Jacob Rivers z Zachodniej Dywizji, który ze zwykłego szeregowca, stanie się wrogiem numer jeden potężnego Skynetu.

Terminator: Resistance – gameplay z EGX 2019:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów