Tegoroczna odsłona Call of Duty będzie miała kampanię dla jednego gracza

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Call Of Duty Black Ops 4

To że w kolejnym roku otrzymamy nową odsłonę serii Call of Duty, jest już tak oczywiste jak nowa odsłona piłkarskiego cyklu od EA. W zeszłym roku Activision postanowił nieco zaszaleć, i po raz pierwszy w historii cyklu zdecydował się, że gra będzie opierała się wyłącznie na rozgrywce sieciowej. Decyzja o braku klasycznej kampanii w Black Ops 4 została chłodno przyjęta przez graczy, ale ostatecznie gra w pierwszych tygodniach sprzedawała się świetnie bijąc wyniki poprzedniej odsłony i Black Ops 3.

Podczas sesji Q&A, Rob Kostich z Activision zdradził, że Call of Duty w 2019 roku na pewno będzie miało tryb singiel player. Oznacza to, że wydawca jednak postanowił odejść od zeszłorocznego modelu i powrócić do klasycznych rozwiązań. Mimo wszystko Dennis Durkin, dyrektor finansowy firmy, nie przewiduje, żeby tegoroczna część zarobiła więcej nic ta z 2018 czy 2017 roku.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów