Techland zaprasza na zombie imprezę. Tak wygląda Halloween z Dying Light

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Techland postanowił za pośrednictwem materiału filmowego zachęcić graczy do ostrego imprezowania w Halloween. A gdy już wszystkie trunki bezalkoholowe zostaną wypite a ekipa się rozejdzie do domów, można jeszcze zaliczyć wyzwanie w Dying Light. Twórcy obiecują atrakcyjne nagrody. 

Co trzeba zrobić? Sprawę tłumaczy Community Manager – Michał Napora:

Kiedy skończysz już imprezować i będziesz miał ochotę na jeszcze trochę horroru w okresie Halloween, mamy dla Ciebie idealne wyzwanie. Wieczorem uruchom grę na poziomie Hard, wyłącz wszystkie światła w pokoju, załóż słuchawki i sprawdź, jak długo będziesz w stanie przetrwać w nocy bez wchodzenia do stref bezpieczeństwa. Następnie podziel się swoimi wrażeniami na naszych kanałach social media i dodaj hasztag #GoodNightGoodFright. W przyszłym tygodniu najlepsze wpisy nagrodzimy cyfrowymi upominkami.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów