Techland kreśli przyszłość Dying Light i publikuje wideo-list do graczy

Informacja Prasowa | | Przeczytasz w 2 min.

Techland opublikował dziś wideo-list do graczy, w którym prezentuje najważniejsze elementy najnowszej aktualizacji „Hard Mode” do Dying Light oraz uchyla rąbka tajemnicy na temat przyszłych dodatków. Aby trafić do jak największej liczby graczy, list został opublikowany nie tylko w sieci, ale także w grze wraz z najnowszą aktualizacją.

Przy tej okazji kilku słów do graczy skierował również prezes firmy Techland, Paweł Marchewka:

Drodzy Fani Dying Light,

Chciałbym Wam wszystkim szczerze podziękować za Wasze zaufanie, wsparcie oraz zainteresowanie naszą grą. Bez Was Dying Light nigdy nie stałby się tak wielkim sukcesem. Jesteśmy Wam wdzięczni, a także zachwyceni Waszą pasją i pomysłowością. Dlatego też stworzyliśmy dodatkową zawartość do gry, którą każdy z Was może się cieszyć zupełnie za darmo. Chcemy też Was zapewnić, że to dopiero początek naszych planów względem świata Dying Light.

Chcemy szczególnie podziękować tym, którzy naszą grę ukończyli i wysyłają do nas swoje komentarze, sugestie i propozycje. Słuchamy ich wszystkim i ciężko pracujemy, żeby ich jak największą liczbę wprowadzić do gry. Możecie to zobaczyć już w aktualizacji „Hard Mode”, choć to dopiero początek, bo jeszcze sporo ulepszeń przed nami.

Chcemy w tym miejscu obiecać, że będziemy aktywnie wspierać Dying Light dodatkową zawartością, taką jak nowe obszary, tryby, umiejętności, zadania, bronie i wiele więcej. Wszyscy, którzy pobrali najnowszą aktualizację, mogą już teraz spróbować swoich sił w trybie Hard, a także zobaczyć w menu głównym gry zapowiedzieć tego, nad czym obecnie pracujemy.

Paweł Marchewka, prezes firmy Techland

Źródło: Informacja prasowa.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów