Take-Two zapowiada wsparcie dla Nintendo Switch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Podczas telekonferencji Take-Two Interactive zdającej wyniki z drugiego kwartału roku obrotowego, przewodniczący Karl Slatoff wspomniał krótko o zapowiedzianej w zeszłym tygodniu konsoli Nintendo Switch. Take-Two jest podekscytowane przyszłą współpracą z twórcami Mario i Zeldy.

Partnerstwo Nintendo i Take-Two zostało więc oficjalnie ogłoszone, ale nie zapowiedziano na razie żadnego konkretnego tytułu. O szczegółach współpracy dowiemy się w późniejszym terminie.

Cieszymy się, że Take-two miało okazję współpracować z Nintendo na pierwszym materiale wideo dotyczącym Nintendo Switch, które zostało ujawniony w zeszłym miesiącu.

W tym momencie nie zdradzimy tytułów, ale zapowiadamy współpracę z Nintendo i wsparcie dla konsoli Nintendo Switch. Gry które zostaną na nią wydane zapowiemy w późniejszym terminie.

Take-Two Interactive Software, to wydawca, producent i dystrybutor gier komputerowych – właściciel takich gigantów branży jak Rockstar Games i 2K Games.

Nintendo Switch zadebiutuje w marcu 2017 roku. Specyfikacja konsoli nie została jeszcze ujawniona.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów