Szykujcie się na darmowy weekend z Rainbow Six Siege

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Rainbow Six Siege
Rainbow Six Siege

Ubisoft zapowiedziała dziś darmowy weekend z grą Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, który rozpocznie się 16 a zakończy 19 listopada. Społeczność tej niezwykle popularnej taktycznej strzelanki liczy już przeszło 20 milionów graczy, tak więc jeśli jeszcze nigdy nie mieliście okazję w nią zagrać, teraz macie niepowtarzalną szansę.

Ponadto, od 16 do 27 listopada grę będzie można nabyć ze zniżką wynoszącą nawet 50%. Gracze, którzy przetestują grę w trakcie Darmowego Weekend będą mogli wówczas zachować postęp z gry.

Najnowsza zawartość w ramach czwartego sezonu – Operacja White Noise, pojawi się na serwerach testowych (PC) 20 listopada. Operacja White Noise zwierać będzie nową mapę umiejscowioną w wieży obserwacyjnej w Seulu. Do White Noise dołączy także trójka nowych operatorów, w tym dwóch z 707. Batalionu do Zadań Specjalnych oraz nowy operator z polskiej jednostki GROM.

Darmowy weekend z Rainbow Six Siege będzie dostępny na platformach PlayStation 4, Xbox One i PC.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Battlefield V zajmie zaledwie 32GB na dysku konsoli - https://t.co/WltW30MmxS https://t.co/tGjuXqIRJT
Path of Exile zmierza na PlayStation 4 - https://t.co/IF4VJjvs1a https://t.co/x9R6RgijYG

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch