Darmowy weekend z Rainbow Six: Siege

Rainbow Six Siege
Rainbow Six Siege

Firma Ubisoft poinformowała, że w najbliższy weekend wszyscy zainteresowani grą Rainbow Six: Siege zagrają w nią za darmo. Wersja próbna dostępna będzie na komputerach osobistych (Steam i Epic Games Store), a także konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Tytuł będzie można pobrać bez dodatkowych kosztów już 5 marca, czyli jutro. Darmowy weekend potrwa aż do 8 marca (niedziela).

W ręce graczy trafią wszystkie tryby oraz mapy. Twórcy udostępnią również 20 operatorów. Jeśli zdecydujecie się na zakup gry, możecie liczyć na zniżkę w wysokości 75%. Ponadto wszelkie postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji.

Możliwe, że francuski deweloper chce przeprowadzić małe badanie rynku i sprawdzić zainteresowanie grą. Twórcy serii Assassin’s Creed od jakiegoś czasu planują przenieść Rainbow Six: Siege na model free to play.

Warto wspomnieć, że najnowsza odsłona serii Rainbow Six trafiła na rynek 1 grudnia 2015 roku. Od tamtego czasu Ubisoft stale rozwija swoją produkcję, dodając co jakiś czas nowych operatorów oraz mapy.