Szczegóły dodatku do Assassin’s Creed: Origins

Assassins Creed
Assassins Creed

Dodatek do Assassin’s Creed: Origins o tytule The Hidden Once zadebiutuje na PC, Playstation 4 oraz Xbox One 23 Stycznia.

Ubisoft wydał aktualizację na początku tego miesiąca, aby gra lepiej zaadoptowała nadchodzące rozszerzenie. Update wprowadza między innymi nowe zadanie które zabierze nas do wcześniej niedostępnego obszaru opanowanego przez Rzymian. Podnosi się również maksymalny poziom Bayek’a.

Wydawca wyjaśnił, że tryb Discovery – tryb eksploracji edukacyjnej bez walki zostanie wydany na PS4, Xbox One i PC 20 lutego. Aktualizacja jest bezpłatna dla właścicieli Assassin’s Creed: Origins na każdej platformie, ale można ją również nabyć jako samodzielny mod komputerowy.

Mniej edukacyjna ekspansja, Klątwa faraonów, rozpoczyna się 6 marca. To rozszerzenie przenosi Bayek’a do Teb, gdzie walczy z mitycznymi potworami, aby rozwiązać zagadkę, dlaczego dawno zmarli faraonowie powrócili do życia. Dodatek podnosi poziom protagonisty do rangi 55.


Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2018/01/16/assassins-creed-origins-expansions-detailed-first-coming-january-23.aspx