Assassin’s Creed Origins: The Discovery Tour – zwiastun

Dawid Zaleski | @Dawidci | | Przeczytasz w 1 minutę
Assassin's Creed Origins
Assassin's Creed Origins

Assassin’s Creed Origins zostało bardzo dobrze przyjęte przez graczy. Przez wielu ta odsłona serii Assassin’s Creed jest uznawana za jedną z lepszych. Widać poświęcenie większej ilości czasu zaskutkowało pozytywnie w wyższej jakości i tego twórcy mają się trzymać. Kolejne odsłony Assassin’s Creed co około dwa lata, a w tym czasie wsparcie dla ostatniej części w postaci różnych dodatków oraz aktualizacji.

Już jutro ma wyjść kolejna łatka (1.3.0). Wraz z nią do Assassin’s Creed Origins ma zostać wprowadzony od dawna zapowiadany tryb edukacyjny o nazwie The Discovery Tour. Ma on pozwolić na skupienie się na odkrywanie świata starożytnego Egiptu. Dzięki niemu będzie można dowiedzieć się znacznie więcej na temat historii. Poza tym do Assassin’s Creed ma zostać dodane New Game +, dzięki któremu, po zakończeniu fabuły, będzie można rozpocząć grę od nowa mając przy sobie zdobyte wcześniej doświadczenie oraz ekwipunek.

Assassin’s Creed Origins: The Discovery Tour – zwiastun

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów