Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Świeże informacje na temat Gotham Knights

Gotham Knights
Gotham Knights

Twórcy z WB Montreal opublikowali świeże informacje dotyczące zapowiedzianej w sierpniu gry Gotham Knights. Na blogu PlayStation możemy przeczytać o otwartym świecie i żyjących w nim NPC, którzy w oderwaniu od głównego wątku, będą żyć „swoim” życiem, jeżdżąc do pracy, chodzący do kawiarni czy spacerując ulicami Gotham.

To znacząco zmienia postrzeganie projektu, gdyż we wcześniejszych grach osadzonych w uniwersum Batmana, można było znaleźć jedynie przeciwników z gangu jednego ze złoczyńców lub policjantów.

W Gotham Knights następcy Mrocznego Rycerza będą musieli nie tylko walczyć z wrogami, ale także angażować się w „rutynę detektywistyczną”, tropiąc lokalnych przestępców. Czasami będzie trzeba wykonać kilka mini-questów, których rozwiązanie pozwoli nam rozpocząć pełnoprawną misję.

Największą fabularną zmianą wpływającą w istotny sposób na klimat produkcji, jest sam brak Batmana. Po jego śmierci w nowej rzeczywistości będą musieli się odnaleźć nie tylko nowi bohaterowie, ale również mieszkańcy Gotham, policja i przed wszystkim antagoniści.

Gotham Knights

Według zapowiedzi twórców, każdy z czterech protagonistów, ma się od siebie znacznie różnić. Red Hat działa brutalnie i polega głównie na broni palnej, Nightwing polega na swojej zwinności, Robin eliminuje wrogów po cichu, a Batgirl specjalizuje się w walce wręcz.

Gotham Knights będziemy mogli przejść grając jedynie jedną postacią lub wybierać sobie bohatera w zależności od charakteru misji.

Projekt ukaże się w 2021 roku na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i PC.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Zobacz także...

PUBLICYSTYKA

Wolfenstein zmieniał się z czasem – każda kolejna odsłona nosi znamiona innych trendów panujących w branży w momencie jej premiery, co dla growych historyków...

RECENZJE GIER

Blisko siedemnaście lat temu na rynku ukazała się produkcja studia Elixir – Evil Genius. Nowatorska strategia, w której budowaliśmy bazę dla złego geniusza. Parodia...

XSX

Microsoft ogłosił listę nowych gier, które trafią do biblioteki Xbox Game Pass w kwietniu. Choć nie imponuje ona swoją długością, znalazło się na niej...

PUBLICYSTYKA

Handel skinami do CS:GO to cała filozofia, idealna mieszanka strategii i taktyki. Wiecznie zmieniające się ceny, wprowadzanie skinów wraz z możliwością zakupu nowych DLC...

Advertisement