Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Świeże informacje na temat Gotham Knights

Gotham Knights
Gotham Knights

Twórcy z WB Montreal opublikowali świeże informacje dotyczące zapowiedzianej w sierpniu gry Gotham Knights. Na blogu PlayStation możemy przeczytać o otwartym świecie i żyjących w nim NPC, którzy w oderwaniu od głównego wątku, będą żyć „swoim” życiem, jeżdżąc do pracy, chodzący do kawiarni czy spacerując ulicami Gotham.

To znacząco zmienia postrzeganie projektu, gdyż we wcześniejszych grach osadzonych w uniwersum Batmana, można było znaleźć jedynie przeciwników z gangu jednego ze złoczyńców lub policjantów.

W Gotham Knights następcy Mrocznego Rycerza będą musieli nie tylko walczyć z wrogami, ale także angażować się w „rutynę detektywistyczną”, tropiąc lokalnych przestępców. Czasami będzie trzeba wykonać kilka mini-questów, których rozwiązanie pozwoli nam rozpocząć pełnoprawną misję.

Największą fabularną zmianą wpływającą w istotny sposób na klimat produkcji, jest sam brak Batmana. Po jego śmierci w nowej rzeczywistości będą musieli się odnaleźć nie tylko nowi bohaterowie, ale również mieszkańcy Gotham, policja i przed wszystkim antagoniści.

Gotham Knights

Według zapowiedzi twórców, każdy z czterech protagonistów, ma się od siebie znacznie różnić. Red Hat działa brutalnie i polega głównie na broni palnej, Nightwing polega na swojej zwinności, Robin eliminuje wrogów po cichu, a Batgirl specjalizuje się w walce wręcz.

Gotham Knights będziemy mogli przejść grając jedynie jedną postacią lub wybierać sobie bohatera w zależności od charakteru misji.

Projekt ukaże się w 2021 roku na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i PC.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement