Świetne modele butów Nike inspirowane Apex Legends

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Apex Buty
Apex Buty

Gra Apex Legends to absolutny przebój ostatnich tygodni. Produkcja Respawn Entertainment zadebiutowała niespodziewanie bez wielkiej przedpremierowej kampanii reklamowej, ale z miejsca zaskarbiła sobie uwagę i sympatię graczy. Wydawało się, że gatunek battle royale jest już tematem wyczerpanym, ale jednak odrobina unikalności sprawiła, że rekordy popularności Fortnite, szybko zaczynają się kurczyć.

Gra Apex Legends zaczyna powoli wdzierać się także do kultury popularnej i codziennego stylu życia, czego dowodem są poniższe projekt butów Nike. Co prawda nie są to oficjalne modela, a jedynie wizja grafika pracującego dla Valve Corporation, ale trzeba przyznać, że mogą się podobać.

Buty Apex Legends

Projekty zrobiły wrażenie także na Tinie Sanchez, która jest jednym z twórców gry Apex Legends. Napisała na Twitterze, że chce obie pary, na co Chris odpowiedział, że powinni zrobić oficjalne buty dla Legend Apex. Kto wie, może coś z tego wyniknie.

Apex Tweet

 

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów