Świetna rozpiska PlayStation Plus styczeń 2020

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Dzisiaj Sony ma ujawnić pierwszą tegoroczną rozpiskę PlayStation Plus. Wszystko jednak wskazuje na to, że jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem gier dostępnych w abonamencie, poznaliśmy je za sprawą niemieckiego oddziału PlayStation. Ten bowiem pośpieszył się z ich ujawnieniem. Graczy z pewnością ucieszy informacja, że w ramach przynależności do usługi będą mogli zagrać w odświeżoną kolekcję Uncharted. Drugim tytułem jest oryginalny tytuł  niezależny Goat Simulator.

PS Plus styczeń 2020

  • Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a
  • Goat Simulator

Ucharted to kultowa już seria, której pierwsze trzy odsłony: Uncharted: Fortuna Drake’a (2007), Uncharted 2: Pośród Złodziei (2009) oraz Uncharted 3: Oszustwo Drake’a (2011), debiutowały na platformie PlayStation 3. Kolekcja Nathana Drake’a to zestaw zremasterowanych tytułów, które każdy posiadacz PlayStation 4 powinien ograć.

Gry z nowej rozpiski będą dostępne od 7 stycznia.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów