Super Meat Boy zaliczył udany debiut na Nintendo Switch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Super Meat Boy
Super Meat Boy

Super Meat Boy to bardzo wymagająca gra platformowa, która pierwotnie debiutowała w listopadzie 2010 roku na konsoli Xbox 360. Do tej pory produkcja studia Team Meat, zdążyła się pojawić w wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita, a w zeszłym tygodniu premierę miała edycja na najnowszą platformę Nintendo.

Co ciekawe, gra na konsoli Switch sprzedaje się bardzo dobrze, a twórcy pochwalili się w mediach społecznościowych, że wynik sprzedaży jest bliski do tego, jaki Super Meat Boy wykręciło przy okazji premiery w 2010 roku.

Gra jest obecnie dostępna za 15 USD w cyfrowym sklepie, ale niebawem ma się pojawić wersja fizyczna, co zapewne znów nieco poprawi sprzedaż. Wersja na Nintendo Switch nie jest jednak prostym portem gry sprzed niemal ośmiu lat. Twórcy dodali tryb wyścigowy, która pozwala zmierzyć się dwóm graczom na podzielonym ekranie. Tryb może być użyty dla poszczególnych plansz lub dla pełnej kampanii.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów