Super Meat Boy za darmo w Epic Games Store!

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

Super Meat Boy, przyjaźnie wyglądająca, choć w istocie makabryczna platformówka 2D, jest dostępna za darmo w Epic Games Store przez ograniczony czas. Produkcja została pierwotnie wydana w 2010 roku, a jednym z jej głównych twórców jest Edmund McMillen – człowiek odpowiedzialny jeszcze między innymi za serię The Binding of Isaac.

Dzięki Epic Games Store gra znowu wraca do żywych. Każdy, kto pobierze Super Meat Boy przed 10 stycznia 2019 roku, będzie go mógł zatrzymać na zawsze. Jeśli jeszcze nie graliście w to arcydzieło z gatunku platformówek, lećcie pobrać grę już teraz. Jeśli przeżyliście już tą krwistą, bezlitosną przygodę, to zdecydowanie warto ją odświeżyć. Grę możecie pobrać klikając w ten link.

Jak się okazuje, Epic Games podejmuje pewną współpracę z Team Meat. W tym miesiącu dowiedzieliśmy się również, że bardzo długo oczekiwana kontynuacja gry, Super Meat Boy Forever, pojawi się na Epic Games Store pełny rok wcześniej, niż na platformie Steam. Jak myślicie, czy koniec Steama zbliża się wielkimi krokami? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach.

Źródło: https://www.dualshockers.com/super-meat-boy-free-epic/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów