Super Dragon Ball Heroes: World Mission sprawdzimy przed premierą w formie dema

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Super Dragon Ball Heroes
Super Dragon Ball Heroes

Bandai Namco w najnowszym numerze magazynu V-Jump ogłosiło wydanie wersji demonstracyjnej Super Dragon Ball Heroes: World Mission. Zainteresowani gracze w Japonii będą mogli pobrać demo 28 marca na swoje konsole Nintendo Switch.

Główny antagonista Amuzu ma dodatkową transformację i wygląda w niej jak połączenie Cella z Friezą. Ponadto nasz przeciwnik będzie mógł wchłaniać innych bohaterów lub złoczyńców i upodobnić się do nich.

Akcja gry będzie umiejscowiona w sadzie Trunksa z przyszłości, więc teoretycznie wiemy czego możemy się spodziewać. Poza wspomnianym Amuzu pojawi się jeszcze jeden złoczyńca do pokonania i ma nim być Cirrus.

Gra karciana Super Dragon Ball Heroes: World Mission zadebiutuje na Nintendo Switch 4 kwietnia bieżącego roku w Japonii, a dzień później na Zachodzie również w wersji na komputery osobiste.

Źródło: https://www.siliconera.com/2019/03/15/super-dragon-ball-heroes-world-mission-demo-is-coming-to-switch-in-japan-on-march-28/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów